Bestuur in de jaren 1920

feb 1920 – feb 1921

Flor Bosmans, voorzitter
Lode van de Velde, ondervoorzitter v/a mei 1920
H. Vandenbussche, alg. schrijver

Raadsleden :

  • De Belser t/m aug 1920
  • Alfons De Vestele t/m mrt 1920
  • Karel Candael, bijz.raadslid
  • Flor de Winter
  • H. Everaerts t/m sep 1920
  • Cesar Garitte t/m mrt 1920
  • F. Grimbers t/m jul 1920
  • Karel Huybrechts
  • Reul t/m mrt 1920
  • Alfons Schey
  • Van Campo t/m apr 1920
  • A. Van den Broeck

Nieuwe raadsleden :

  • Jos Van der Avort v/a mei 1920
  • R. Casteleyn v/a sep 1920
  • Schapping v/a sep 1920

mrt 1921 – feb 1922

Flor Bosmans,voorzitter
Lode van de Velde, ondervoorzitter
H. Vandenbussche, alg.schrijver

Raadsleden :

  • Hip. Arren
  • August Baeyens
  • R. Casteleyn
  • Karel Candael
  • J. Coryn
  • Armand De Busschere
  • Flor de Winter
  • Karel Huybrechts
  • Jos Mevensen
  • Schapping
  • Frans Thomas
  • Jos Van der Avort

mrt 1922 – feb 1923

Flor Bosmans,voorzitter
Lode van de Velde, ondervoorzitter, t/m mei 1922
Napoleon Distelmans, ondervoorzitter v/a juli 1922
H. Vandenbussche, alg.schrijver

Raadsleden :

  • August Baeyens
  • H. Claessens
  • Armand De Busschere
  • Den Boer
  • Flor de Winter
  • Karel Huybrechts
  • Jos Mevensen
  • Schapping
  • Frans Thomas
  • Jos Van der Avort

Nieuwe raadsleden :

  • Alfons Schrey v/a juli 1922
  • Jos Sengier v/a okt 1922

mrt 1923 – feb 1924

Flor Bosmans,voorzitter
Napoleon Distelmans, ondervoorzitter
H. Vandenbussche, alg.schrijver

Raadsleden :

  • August Baeyens
  • H. Claessens
  • Armand De Busschere
  • F. Denboer
  • Flor de Winter
  • Karel Huybrechts
  • Jos Mevensen
  • Schapping
  • Alfons Schrey
  • Jos Sengier
  • Frans Thomas
  • Jos Van der Avort

mrt 1924 – mrt 1925

Flor Bosmans,voorzitter
Distelmans, ondervoorzitter
H. Vandenbussche, alg.schrijver

Raadsleden :

  • Baeyens
  • Claessens
  • Armand De Busschere
  • Den Boer
  • Flor de Winter
  • Karel Huybrechts
  • Jos Mevensen
  • Schapping
  • Alfons Schrey
  • Jos Sengier
  • Frans Thomas
  • Jos Van der Avort

apr 1925 – jan 1926

Flor Bosmans,voorzitter
Distelmans, ondervoorzitter
H. Vandenbussche, alg.schrijver

Raadsleden :

  • A. Baeyens
  • Jan Celis
  • Claessens
  • Armand De Busschere
  • Flor de Winter
  • Karel Huybrechts
  • Flor Pierré
  • Alfons Schrey
  • Jos Sengier
  • Frans Thomas
  • Jos Van der Avort
  • Lod. Vandevelde

jan 1926 – dec 1926

Flor Bosmans,voorzitter
H. Vandenbussche, alg.schrijver

Raadsleden :

  • Jan Celis
  • Armand De Busschere
  • Karel Huybrechts
  • Flor Pierré
  • Alf. Schrey t/m jan 1926
  • Jos Sengier
  • Jos Van der Avort

jan 1927 – mrt 1928

Flor Bosmans,voorzitter
H. Vandenbussche, alg.schrijver
t/m feb 1928

Raadsleden :

  • J. Bode t/m mrt 1928
  • H. Bogaerts t/m feb 1928
  • Jan Celis
  • Armand De Busschere t/m jul 1927
  • J. Falck
  • Karel Huybrechts
  • J. Noté
  • M. Peetermans t/m apr 1928
  • Flor Pierré
  • J. Van De Meerssche
  • Jos Van der Avort
  • J. Van De Velde
  • L. Van De Velde
  • K. Van Tolhuyzen
  • A. Zwijsen

apr 1928 – feb 1929

Flor Bosmans, voorzitter

 Raadsleden :

  • J. Celis
  • N. Distelmans
  • J. Falck
  • K. Huybrechts
  • J. Noté
  • F. Pierré t/m aug 1928
  • J.. Sterkens
  • J. Van der Avort
  • J. Van der Merscche
  • L. Van de Velde
  • L. Vets
  • K. Van Tolhuyzen
  • J.A. Zwijsen

mrt 1929 – feb 1930

Flor Bosmans, voorzitter
Lode Vets, ondervoorzitter

Raadsleden :

  • Jan Celis
  • Nap. Distelmans
  • Jules Falck
  • Karel Huybrechts, toezichter
  • Ant. Noté
  • Jos Sterkens
  • Jos Van der Avort
  • Jules Van der Merssche
  • Lode Van de Velde
  • Karel Van Tolhuyzen t/m mei
  • J. Ant. Zwysen

Nieuwe raadsleden vanaf augustus 1929 :

  • Léonce Gras
  • Niklaas Lahaye
  • Pol Sieuw
  • Jan Van de Velde
Eerste versie
Laatste aanpassing :